Listopad 2007

OZNÁMENÍ

26. listopadu 2007 v 18:52 | Marti.Kaulitz,Linda and Jane |  New

Lindulky blog

www.th-petice-th.blog.cz


AHOJKY VŠEM FANS!!!!! ;-)

Tady Vaše Linda( alias Lindulka) . Jak jistě všichni víte, co se tady stalo, že jsme se pstě nepohodly s Marti a tag a já už to neci a nebudu rozebírat….Prostě jsem řekla,že si udělám svůj blog, který bude normálně pokračovat v TÉHLE petici, na kterou jste doposud byli zvyklí ;-), akorát,že holt bude jiná adresa. Tento blog bude normálně pokračovat(to už je na Marti žeo) a já tedy mám svůj blog. Jag říkám, rozhodněte se jag chcete, nikoho tady nebudu přesvědčovat, ať chodí ke mně,ať Marti nevěří bo tag-to nee, v žádnym případě,pstě chodte na kerej chcete, je to pouze na Vás ;-) …Jen říkám,že Marti tady bude dělat asi svojí akci(já opravdu netuším jakou,ale ona Vám to určitě ráda řekne) a já normálně pojedu na TÝHLE starý petici s cílem uskutečnit koncert TH. ….Vím, že jste rozumní a pochopíte mě,že jsem to chtěla takhle. Budu Vám moc vděčná, když to řeknete i ostatním, kteří o tom ještě neví, nebo nemají páru,co se vlastně stalo….Kdo tomu ještě stále nerozumí a vůbec neví o co go, tag tady je kontakt na mě icq: 292-607-013 nebo e-mail: Linduloka.08@seznam.cz,nebojte se mě na cokoli ohledně tutoho a jiných věcí zeptat. Vše teda jede u mě ve starém stylu,překopírovala jsem seznam všech fans,protože to byl náš společný blog,žeo-tag ,aby to pokračovalo normálně a později na svůj blog dodám ještě stručně nějaké věci,které jsou tady….
TAKŽE ADRESA MÉHO BLOGU JE: www.th-petice-th.blog.cz ,budu moc vděčná každému kdo na něj bude chodit a podporovat petici. :)
Tak se mějte všichni věrní fans hezky,věřím vám,nezlobte se,že to takhle dopadlo(ale vlastně nic se nemění) ;-), mějte se hezky a těším se na Vás,bylo mi tady s Váma hezky, papa

Vaše Lindulka

P.S. Jinak moc děkuju Marti, že mi dala možnost tady promluvit a zveřejnit můj blog :)